R E G U L A M I N T U R N I E J Ó W

„PRZYJACIELE WRONIA”

1.Turnieje z cyklu „Przyjaciele Wronia” organizowane są dla grona osób spotykających się 2 razy w roku we Wroniu (są to Przyjaciele Wronia) i ich przyjaciół.

2.Klub ten istnieje od 2005 roku, a członkiem może zostać osoba która otrzyma rekomendację i zobowiążę się do przestrzegania regulaminu i zasad alertowania w klubie.Osoba rekomendująca bierze pełną odpowiedzialność za gracza którego wprowadza do klubu.W przypadku rażącego naruszenia regulaminu konsewkencje ponoszą wspólnie.

3.Może się zdarzyć że jeden z graczy z pary nie będzię mógł dokończyć turnieju . W takiej sytuacji TD wymienia gracza na innego wskazanego lub z poczekalni.TD ma prawo wymienić gracza po 1 minucie nieaktywności,tak więc może się zdarzyć,że dokończymy turniej z inną osobą niż się zapisywaliśmy.

4.W przypadku utraty połączenia lub innego powodu nagłego zniknięcia z turnieju ,należy wjaśnić powód prowadzącemu w danym dniu turniej,jeśli ten warunek nie będzie spełniony takie wyjście b ędzie uznane jako ucieczka i osoba ta będzie wykluczona na 2 tygodnie z klubu.

5.Za wypowiadanie komentarzy,obrażanie partnera i opozycji oraz pomawianie innych o nieczystą grę skutkować będzie wykluczeniam na 1 rok.Za obrażanie TD w czasie turnieju lub po jego zakończeniu gracz zostaje wykluczony z klubu.

6.Limit par regulowany jest wg frekwencji.

7.Przyjaciele Wronia zobowiązani są do tworzenia miłej, przyjacielskiej atmosfery przy stole ,pełnej radości i zrozumienia.Gra w tym turnieju ma być przyjemnością ,a nie obowiązkiem.

8.Rekomendacje do turnieju przyjmuje Gaja.

Życze wszystkim aby czas spędzony na wspólnej grze sprawił Państwu wiele radości ,pozytywnie nastawiał do życia wzmacniał wiarę w ludzi i wyzwalał tylko pozytywne emocje.

 

Organizator turnieju Wronie - Gaja